Kupa eredmények Dániából

 

Bajnokok Ligája nöi:

Brest Bretagne – København (28-28) (14-13)

Brest Bretagne: Anna Gros 8, Sladana Pop-Lazic 5, Amadine Tissier 3,Allison Pineau 2, Amandine Lagattu 2,Marie Prouvensier 2, Pauline Coatanea 2, Constance Mauny 1, Jovana Stoiljkovic 1

København: Thea Mørk 7, Kelly Dulfer 4, Linn Blohm 3, Hanna Blomstrand 2, Mai Nielsen 2, Jenny Alm 2, Maria Lykkegaard 2, Debbie Bont 2, Louise Fons 2, Anne Dornonville De La Cour 1, Andrea Hansen 1

Odense – Buducnost 22-26 (14-13)

Odense: Trine Jensen 7, Mie Højlund 4,Nadia Offendal 3, Freja Kyndboel 3, Mette Tranborg 2, Kathrine Heindahl 2, Ingvild Bakkerud 1,

Buducnost: Djurdjina Jaukovic 8, Milena Raicevic 5, Katarina Bulatovic 4, Tatjana Brnovic 3, Cristina Laslo 3, Sanja Premovic 1 Emma Ramusovic 1, Itana Grbic 1

 

EHF  Kupa

Team Esbjerg – Paris 92  29-28 (13-12)

Team Esbjerg: Sanna Solberg 8, Estavana Polman 6, Kristine Breistøl 4, Clara Monti 4, Vilde Mortensen 3, Kristina Liscevic 3, Line Jørgensen.

Paris 92: Crina Pintea 7, Oceane Sercien 6, Melvine Deba 5, Sonja Frey 4, Deborah Lassource 3, Alice Mazens 2.

Viborg – Jagodina 31-16

Herning-Ikast – Ramnicu Valcea 22-16 (7-5)

Herning-Ikast: Trine Troelsen 6, Helene Fauske 6, Louisa Burgaard 3, Sarah Iversen 2, Annika Jakobsen 2, Tonje Loeseth 1, Emma Friis 1, E. Steffensen 1.

Ramnicu Valcea: Natalia Vasileuskaya 6, Marta Lopez 3, Alicia Fernandez 2, Iryna Glibko 2, Samara Da Silva 1, Ana Maria Popa 1, Elena Florica 1.

NFH – Höör 27-24 (14-15)

NFH: Johanna Westberg 6, Westberg Emelie 6,Anna Lagerquist 4, Laerke Pedersen 4, Angelica Wallén 2, Mathilde Nielsen 1, Yui Sunami 1 Sofie Olsen 1, Cecilie Greve 1, Dione Housheer 1

Höör: Evelina Källhage 8, Anna Olsson 5, Emma Rask 2, Mikaela Mässing 2, Emma Lindkvist 2, Kristin Thorleifsdottir 2, Sofia Hvenfelt 2, Michaela Fransson 1

Bajnokok Ligája:

Chekhovskiye Medvedi – Bjerrinbro/Silkeborg 24-30

Skjern – Szeged 26-29 (15-14)

Skjern:Anders Eggert 6, Thomas Mogensen 5, Christoffer Mikkelsen 5, Eivind Tangen 5, Jesper Konradsson 2, Kasper Søndergaard 1, Sebastian Augustinussen 1, Jonathan Stenbäcken 1.

Szeged:Mario Sostaric 6, Joan Cañellas 5, Jorge Maqueda 3, Stefan Sigurmannsson 3, Bence Banhidi 3, Jonas Källman 2, Zsolt Balogh 2, Dmitrii Zhitnikov 2, Dean Bombac 1, Matej Gaber 1, Richard Bodo 1

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0